Over deze activiteit
Ervaringssportkampen zijn sportkampen voor kinderen van het eerste en tweede leerjaar. Tijdens deze kampen komen de kinderen in aanraking met verschillende sporten. Ze “ervaren” het materiaal, de spelregels, de techniek en eventueel de tactiek die bij een welbepaalde sport hoort. De sportactiviteiten worden hoofdzakelijk in spelvorm aangeboden. Het spelen van een sport staat centraal!
Zwemmen zal de sport zijn die deze week extra aandacht zal krijgen. Elke dag van de week zal deze sport gedurende 80 min aangeboden worden. Daarnaast komen de kinderen op een prettige manier in aanraking met de basistechnieken van verschillende leuke sporten zoals netbal, gym, tennis, frisbee, baseball, hockey, new games, ... .
I.s.m Tofsport
Opgelet! Alle deelnemers moeten zwemveilig zijn in het diepe bad.
Sporthal Kessel-Lo
Stadionlaan 4
3010 Kessel-Lo
België
Kalender
Sporthal Kessel-Lo
Hoe & wanneer inschrijven?
Inschrijven voor al onze kampen en themadagen kan steeds via het online inschrijfsysteem. Indien je nog geen account hebt aangemaakt, doe je dit best eerst.
- Heb je een abonnement? Inschrijven voor de paas- en zomervakantie kan vanaf maandag 5 januari.
- Heb je geen abonnement? Inschrijven voor de paas- en zomervakantie kan vanaf zondag 11 januari
- 9.30u voor ponykampen
- 9.45u voor themadagen
- 10u voor sport- en themakampen paasvakantie
- 10.15u voor sport- en themakampen zomervakantie
Extra tips en tricks rond de inschrijvingen vind je hier.